S PLUS- COD9

تاریخ: یکشنبه 04 تیر 1391 ساعت: 17:57 بازدید: 191 نویسنده: صادق

Call of duty

Black ops 2 

بلک آپس یا همون ماموریت سیاه

این بار نسخه ی دوم که در ادامه ی نسخه قبل است

ولی از روی تریلر آن مشخص است که بازی بیشتر کار با ابزار آلات و روبات هاست تا مانند نسخه های قبل سری ندای وظیفه واقعی تر 

به حر حال توضیحاتی رو در ادامه ی مطلب گذاشتم


داستان بازي در دو دوره زماني اتفاق مي افتد که يکي از آن ها در سال 2025 است البته اکثريت زمان بازي در سال 2025 خواهد بود.

اين بازي به طور مستقيم دنباله Black Ops مي باشد.

در پايان Black Ops احتمالا ميسون ، JFK را نکشته است و به نظر مي رسد که او در قسمت دوم حضور دارد.

بخش دوم زمان بازي در اواخر دهه 80 و در پايان جنگ سرد مي باشد

داستان بازي توسط فرانک وودز کاراکتر قسمت اول بازي که در حال حاضر تبديل به يک پيرمرد شده روايت مي شود ظاهرا او در Black Ops کشته نشده بود.

بازيکن در دهه 80 در نقش شخصيت الکس ميسون قرار خواهد گرفت

اين در حاليست که در سال 2025 ما کنترل ديويد ميسون، پسر آلکس ميسون را بر عهده داريم.رابطه پدر و پسر در قسمتي از داستان به هم گره مي خورد.

داستان اين بازي روايت گر دومين جنگ سرد بين چين و ايالات متحده است که با توجه به کمبود عناصر خاکي کمياب براي ساخت دستگاه هاي پيشرفته و

سلاح هاي نظامي روي مي دهد.

داستان بازي احتمالا از يک وقايع واقعيست چين در حال حاضر کنترل 95درصد از عناصر خاکي نادر در جهان را بر عهده دارد.

کارگردان بازي ديو آنتوني اعلام کرده است که ممکن است اطلاعات بيشتري در مورد شخصيت خيالي ويکتور رزنوف داده شود و در اصل او يک شخصيت خيالي در تخيل بازيکن خواهد بود.

ديويد ميسون را با نام Section در بازي صدا خواهند کرد.

دشمن اصلي بازي فردي به نام رائول منندز مي باشد او در سال 2025 با توجه به روابط تيره اي که بين چين و ايالات متحده ايجاد شده با هک کردن و ديگر

سلاح هاي رباتيک آن ها را در مقابل يکديگر قرار مي دهد.

ماموريت سال 1980 کرونيکل در واقع آغازي براي شروع حرکات مندز مي باشد.

داستان بازي با همکاري نويسنده شواليه تاريکي و  آغاز بتمن ، آقاي David Goyer نوشته شده است .

حداقل وجود يک سرباز زن براي بازي تاييد شده است او يک خلبان با نام اندرسون مي باشد.

رئيس جمهور در سال 2025 هم يک زن خواهد بود و او را در ماموريت لس آنجلس مشاهده خواهيد کرد.

بازي با استفاده از ضبط کردن حرکات بدن بازيگران به جاي استفاده از تکنولوژي نسخه نمايشي براي هر دو بازيگران زن و مرد حرکات شخصيت ها را طبيعي

تر خواهد کرد جيمز برنز هم نقش فرانک وودز را بر عهده دارد.

گيم پلی

اسب و اسب سواري هم در بازي وجود خواهد داشت و بازيکن در دهه 80 اين بخش را تجربه خواهد کرد.نکته جالب توجه در اين است که براي حرکات اسب

حرکات يک اسب واقعي را ضبط کرده اند.

داستان Black Ops II به صورت چند شاخه اي خواهد  بود و داراي پيامدهاي متغيري مي باشد .

در يکي از نقاط بازيکن با گرفتن يک تک تيرانداز در محلي امن بايد تيم خوش را پوشش دهد يا مي توانيد به ياران خود ملحق شويد که در اين صورت تجربه

گيم پلي بازي کمي متفاوت تر خواهد شد به نظر مي رسد که يکي از کوچکترين موارد در گزينه هاي  ارائه شده در بازي است.

بخش عمده اي از بازي بر روي حالت Strike Force استوار است اين حالت جديد بازي شامل موارد تاکتيکي و داراي گيم پلي جهان آزاد مي باشد.

مولتي پلير

بخش مولتي پلير به طور کامل در سال 2025 است و ما هيچ ماموريتي در دهه 80 نداريم.

طبق صحبت کارگزدان بخش آنلاين Dan Bunting گرافيک نسخه pc بر روي 60 فريم در ثانيه و هم در کنسول ها اجرا خواهد شد.

دو نقشه تا به حال در بخش مولتي پلير حضور خواهد داشت : نقشه اول شامل محيطي در روستاي يمن مي باشد.

نقشه دوم هم که با نام “Aftermath” صدا مي شود در يک مخروبه و در مرکز شهر لس آنجلس قرار دارد. احتمالا پس از حمله هواپيماهاي drone اين مکان بهاين وضعيت درآمده است.

زامبی

زامبي ها قطعا در Black Ops II حضور خواهند داشت و حالت هاي جديد وزين تر از قبل شده اند.

شاهد حضور زامبي هاي بيشتر و مدهاي بيشتر خواهيد بود.

بخش co-op فقط براي قسمت زامبي  Black Ops II تاييد شده است و به نظر نمي رسد که مد هاي campaign و strike-force اين ويژگي را دارا باشن

این قسمت هم از هفته نامه ی بایت گذاشتم

مجموعه بازي نداي وظيفه يکي از محبوب‌ترين مجموعه‌ها در سبک شوتر اول شخص محسوب مي‌شود. نسخه آتي اين مجموعه که هم اکنون در آخرين مراحل ساخت به سر مي‌برد در اواخر سال ميلادي جاري به عرضه عمومي گذاشته خواهد شد. شرکت Activision در طول E3 2012 توان زيادي براي معرفي اين بازي صرف کرد و البته توجه بسياري از منتقدان و بازي‌دوستان را به اين بازي جلب کرد. نسخه آتي از اين مجموعه Call of Duty: Black Ops II نام دارد.

بازي Call of Duty: Black Ops II از منظر داستاني راه نسخه پيشين را ادامه مي‌دهد. اين بازي دو خط سير داستاني در دو زمان کاملا متفاوت دارد. خط سير اول جنگ سرد را از نسخه قبل و در شوروي و افغانستان ادامه مي‌دهد. قهرمان اين بخش Alex قهرمان نسخه پيشين اين مجموعه است. اين خط سير داستان در سال 2025 ادامه مي‌يابد، در حالي که اين بار David پسر Alex نقش قهرمان را ايفا خواهد کرد.

با توجه به دو زماني بودن فضاي بازي، دو شکل کاملا متفاوت گيم‌پلي در بازي جريان خواهد داشت. بخش اول که در گذشته رخ مي‌دهد، گيم‌پلي کلاسيک يک بازي شوتر اول شخص را خواهد داشت. اين بخش شباهت زيادي به نسخه پيشين اين مجموعه دارد. جنگ‌هايي که در شوروي و افغانستان به تصوير کشيده شده‌اند کاملا حال و هواي همان دوران را خواهند داشت. جنگ‌ها چريکي هستند و تقريبا از همه امکانات دم دستي آن زمان در جنگ‌هاي چريکي بهره گرفته مي‌شود. اين جاست که اسب‌سواري و تيراندازي با يک تفنگ غيرخودکار از روي اسب در اين بازي به تصوير کشيده مي‌شود و علاوه بر زيباتر کردن گيم‌پلي، کاملا هم با معني به نظر مي‌رسد.

اين گيم‌پلي در آينده، يعني سال 2025 ادامه مي‌يابد. به روايت داستان بازي، جنگ سردي ديگر ميان چين و آمريکا در اين سال شکل مي‌گيرد اما اين‌بار جنگ سرد بسيار مدرن و مبتني بر فناوري‌هاي بسيار پيشرفته است. در واقع اين بخش از گيم‌پلي بسيار تازگي دارد و در هيچ بازي ديگري نيز به اين شکل و با اين همه جزئيات، تجربه نشده است. روبات‌هاي جنگي و تجهيزات ماهواره‌اي عامل تعيين‌کننده در اين بخش هستند. در حالي که اصولا ادامه دادن بازي در اين بخش به شکل يک شوتر اول شخص، اصلا راه به جايي نخواهد برد.

در اين بخش بازيکن مختار است نماي ديد بازي را ميان نگاه از چشم يکي از اعضاي تيم يا نماي ديد از ماهواره تغيير دهد. جنگ در اين بخش بسيار شلوغ است، در حالي که دشمنان نيز با استفاده از روبات‌هاي زميني و پرنده، از همه سو هجوم مي‌آورند. بنابراين نگاه ماهواره بسيار کاربردي و ضروري است. وقتي بازيکن از نماي ماهواره به جبهه جنگ نگاه مي‌کند، يک ديد کلي نسبت به جنگ به دست مي‌آورد و با صدور دستورات مناسب، اعضاي تيم را در مکان‌هاي مناسب قرار مي‌دهد. در اين شرايط اعضاي تيم توسط هوش مصنوعي هدايت مي‌شوند و اگر جايگيري‌ها خوب باشد، کاملا از پس دشمن برمي‌آيند. البته هميشه مي‌توان بازي را از نگاه يکي از اعضاي تيم يا يکي از روبات‌ها دنبال کرد و يک جنگ را به تنهايي پيش برد اما بهينه‌ترين حالت، تعويض دائم زاويه ديد است. سلاح‌ها در اين بخش بسيار جالب و مدرن هستند. روبات‌ها نيز توانايي جنگي بسيار بالايي دارند و با توجه به اين که دشمنان نيز روبات‌هاي خاص خود را دارند، بايد از مواجهه پياده نظام با روبات‌ها پيشگيري کرد.

اين بازي براي اجرا در سيستم‌عامل‌هاي خانواده ويندوز و کنسول‌هاي Xbox 360 و PS3 به عرضه عمومي گذاشته خواهد شد. 13 نوامبر سال 2012 زمان عرضه عمومي اين بازي خواهد بود.


موضوعات:COD9 ,

بر چسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
COD9 COD9 COD9 COD9 COD9 امتیاز : 403 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |